Pierścienie

Witajcie kochani
Ponieważ nie mam kasy na tworzenie warsztatów, nie mam sponsorów, którzy mi to umożliwią  , a lubię dobrą zabawę i kreatywność postanowiłam wymyślić nietypowy trochę konkurs .Skoro czytacie ten post to znaczy, że jesteście  nim zainteresowani .  Zamierzam wprowadzić go w życie w sobotę - 12 marca . 
Otóż.....ha, chwila oczekiwania, uwaga, uwaga, oto i ON...
Pierwsze 10 osób, które tego dnia , czyli 12 marca od godziny 10 .00 wpisze na fb w poście dotyczącym tego konkursu  hasło : BIORĘ UDZIAŁ , otrzyma ode mnie bezpłatnie 6 rolek , które można wykorzystać w rozmaity sposób . ( to własnie ten post, który Was tutaj przywiódł ) . SŁUCHAJCIE - ponieważ jestem w trzech grupach HASŁO wpisujemy na stronie RĘKODZIEŁO , a nie w poście w grupach !!!!!! Wszelkie koszty wysyłki rolek  biorę na siebie , ale.....chciałabym poprosić osoby, które otrzymają te rolki, aby pokazały w grupie co wymyśliły, jak je wykorzystały ( pomysły zależą od Was ) . Daję Wam na to 2 tygodnie :) Bardzo jestem ciekawa kto chce, i kto umie się bawić - bo pasja to też zabawa i kreatywność. 
Ja je wykorzystałam do zrobienia pierścieni i świeczników :)                         ale Wy -------- róbcie co chcecie - do dzieła :) 

                    START ......12 MARCA  godzina 10.00      

I mamy 7 wspaniałych, chętnych do zabawy , oto i oni :
          
          Anna Maria
          Iwona Bialecka
          Anna Muszyńska
          Karolina Tarnowska
          Anna Mazurkiewicz
          Magdalena Ulas
          Wojtek Lewandowski - nasz rodzynek
      
Z niecierpliwością czekam na Wasze prace, cokolwiek wyszperacie w swoich zakamarkach serca pokażcie innym, aby mogli pozazdrościć, i ewentualnie czekać na " kolejny raz " :) Wrzucajcie swoje prace do mnie na stronkę, a ja umieszczę je na blogu .....pozdrawiam Was serdecznie .

No, niestety, muszę przyznać, że spodziewałam się 100% relacji, ale - mamy tylko jedną największą zwyciężczynię , bo tylko od Anny Marii otrzymałam pieknie wykonana pracę - gratuluję :)1 komentarz: