niedziela, 2 października 2016

RĘKODZIEŁO na Eko Targu w Łodzi

Oto i my w całej okazałości :) Każda z nas jedyna w swoim rodzaju , niepowtarzalna , wyjątkowa. Łączy nas jedno - na pewno - zamiłowanie i pasja do tworzenia , wykorzystywania wyobraźni , aby innym sprawiać radość . Dajemy nowe życie przedmiotom codziennego użytku, zakładamy im szaty, w których czują się jak coś warte. Te zapomniane w kącie leżące zaczynają mieć swoje główne miejsce w salonach i innych ważnych miejscach. To się nazywa RĘKODZIEŁO.
Po raz pierwszy łódzkie Eko Targi wzięły  nas, rękodzielników pod swoje skrzydła. Łodzianie dobrze wiedzą, że w każdą sobotę mogą przyjść na OFF Piotrkowską i kupić dobre  i zdrowe jedzonko, ale dopiero w minioną sobotę 30 września mogli się również dowiedzieć , że rękodzieło polskie również warte jest doceniania i wspierania. Mało kto  zastanawia się nad tym, że kupując wyrób własny rękodzielnika  otrzymuje na własność coś, czego nie ma nikt na całym świecie. Ponad 8 miliardów ludzi, a TY możesz jako jedyny mieć coś, czego nie ma NIKT. Czasem trzeba zapłacić za unikaty wielkie miliony , a tu za niewielkie pieniążki stajesz się posiadaczem unikatu ....czy to nie jest warte przemyślenia ????? Jeśli tak, to zapraszam serdecznie na kolejne Eko Targi z udziałem rękodzielników - a poniżej zobaczcie, co tworzymy.....Oprócz nas pojawili się inni , dla których praca rąk to sztuka , jakiej żadna maszyna nie jest w stanie odtworzyć. Oto i ich wyroby...( nie wszystkie )


Uważam ten dzień za bardzo udany i przyjemny , tym bardziej, że mój kochany mąż w międzyczasie posprzątał mieszkanie - odkurzył , pościerał kurze, umył okna i jeszcze przygotował pyszne jedzonko - placki ziemniaczane z kotletem w płatkach jaglanych z sosem meksykańkim .....
                             i jak go nie kochać :) .....
I oczywiście nie mogłam się powstrzymać - i ja kupiłam oryginalną, płaską butelką od przemiłych ludzi. Wlałam do niej trochę czerwonego wina , korek ,postawiłam świeczkę ....w wazonie świeża lawenda...ach, uwielbiam takie klimaty, a Wy ??? Zawsze możecie podzielić się swoimi spostrzeżeniami poniżej w komentarzach :) 
                                        KASIA :) 

1 komentarz:

  1. Szkoda, że mam tak daleko, bo sam bym chętnie przyjechał :)

    OdpowiedzUsuń