Obrazy Marii Art w rękodziele ( szkatułka , zakładki , taca , etui na okulary )

Jakiś czas temu odkryłam przepiękne prace pewnej niesamowicie zdolnej kobiety. Jest to Maria Art, a dokładniej Maria Magdalena Oosthuizen . To, co ona wyprawia na płótnie to istne mistrzostwo świata. Ponieważ ja też lubię oryginalność postanowiłam wykorzystać jej obrazy i przenieść je do sztuki , jaka jest decoupage. Wszystkie prace z zastosowaniem jej obrazów znajdziecie tutaj .
Najpierw zrobiłam szkatułki dla pewnych wyjątkowych dziewczynek. Możecie krok po kroku obejrzeć tutaj


Teraz mnie wzięło na zakładki . Pierwsza z nich to transfer na białym podkładzie


Następne dwie postanowiłam zrobić na surowym drewnie, przetrzeć zdjęcia i postarzeć całość pastą antyczną 


A to seria , którą męczyłam dłuższy czas....transfery to jednak monotonna i dłuższa praca, decu chyba jest łatwiejsze :) 
Tam , gdzie są dwa zdjęcia to jest przód i tył


Niebawem Kiermasz na Księżym Młynie i na tę okoliczność powstał ten zestaw - szkatułka plus butelka . Szczegóły w poście komplet dla romantyczki 


Moja córcia wraz z narzeczonym jadą nad morze do przyjaciół zaprosić na wesele . Tak przy okazji - nie chcieli jechać z pustymi rękami - poprosili o pomoc w zrobieniu drobnego prezentu. 
Więcej informacji i zdjęć w poście taca drewniana


Poniżej przedstawiam ostatnią pracę z tej serii . Więcej przeczytacie o tym w poście etui na okulary

Niestety z przykrością muszę poinformować, iż więcej nie będę publicznie pokazywać prac z inspiracją obrazów Marii. Chcąc mieć czyste i spokojne sumienie napisałam,czy mogę wykorzystywać Jej obrazy jako grafikę, i poprosiła mnie , abym publicznie tego nie czyniła. Pozostawiam więc tylko to co mam jako pamiątkę i też reklamę dla Jej kunsztu i talentu. :) Kasia 
2 komentarze: