piątek, 22 lipca 2016

Transfer z papieru do scrapbookingu

Dzisiaj w grupie na facebook'u , która skupia osoby zainteresowane decoupage padło pytanie : czy mozna wykorzystać papier do scrapbookingu do transferu. Oczywiście ja chętna do kombinowałam , zainspirowana pytaniem zaraz wzięłam się do wypróbowania tematu. Wzięłam papier , jaki miałam, szkatułkę drewnianą i do dzieła.  Ponieważ byłam ciekawa efektu na czystym drewnie - miałam w tym przyszłościowy cel - polakierowałam wierzch pudełka lakierem ALTAX , podobnie zrobiłam z wzorem z papieru i natychmiast go przykleiłam dokładnie wygładzając powierzchnię , aby pozbyć się wszelkich bąbli. Tak wygląda efekt po jednym kulaniu. Jak na co dzień robię transfer możecie poczytać na osobnej stronie. Znajdziecie też linki do moich prac z wykorzystaniem transferu metodą - na lakier. 
Zapraszam  - transfer na lakier .
Efekt końcowy szkatułki możecie sobie zobaczyć tutaj


2 komentarze:

  1. fajnie wyszlo tylko ja nie widze potrzeby robienia tranferu na plaskiej jednolitej powierzchni.wystarczylo przykleic i polakierowac efekt ten sam i o kilka godzin szybciej.

    OdpowiedzUsuń
  2. Przykro mi ale zupełnie się nie zgodzę ze efekt ten sam.....używam tych technik w różnych pracach....zależy jaki efekt chce się osiągnąć. Papier do scrapbookingu jest gruby i przyklejajac go w całości nie osiagnelabym efektu róż na drewnie .....podobnie zastosowałem te technikę w zakładkach - różnica jest diametralna ....Ale cieszę się, że praca się podoba ..

    OdpowiedzUsuń