czwartek, 3 sierpnia 2017

Ślubna skrzynia na wino


Lato to taka pora roku, która przyciąga wielu przed urzędnika Stanu Cywilnego i ... cytując " tworzy się nowa rodzina ". Jest to tak magiczna chwila, że trudno przy niej zachować suche oko . Romantyczne kolory , które towarzyszą pannie młodej zawsze są na czasie - i taka też jest moja ślubna skrzynia na wino. Mam  nadzieję, że się wpasowałam w barwy , a obdarowani będą zadowoleni :) 


Trzy ściany skrzyni pomalowałam waniliową farbą akrylową aby uzyskać ładny jasny podkład pod motyw serwetkowy . Zrobiłam to jednak  delikatnie , ponieważ zależało mi , aby  widać było słoje - udało się. Tylna ściana to wykorzystanie drugiej warstwy tej samej  serwetki . 
Od jakiegoś czasu pokochałam lakier ultramat Bartek i tym razem też go wykorzystałam. Zasuwa przednia to również ta sama farba , lecz troszkę rozwodniona i położona nierównomiernie . Po wyschnięciu jeszcze mocno przetarłam papierem ściernym, żeby było bardziej naturalnie . Wzór serduszek wykonałam masą szpachlową Vidaron i delikatnie pokryłam metaliczną farbą akrylową . Różyczki zrobiłam z foremek z silikonowych przy pomocy  masy z Kika .


.....a młodym życzę wszystkiego co najlepsze ....


7 komentarzy:

 1. Odpowiedzi
  1. Ojej, jak mi miło za takie słowa uznania :)

   Usuń
 2. Widzę że tematy weselne nie tylko u mnie :)
  Skrzynia wyjątkowa, uwielbiam takie klimaty :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Lato to dobry czas na weselne klimaty :) Dziękuję za miłe słowa ...

   Usuń
 3. Ten kolor świetnie pasuje do tej serwetki :) pomysł z drugą warstwą serwetki - super! :) wyszło delikatnie i romantycznie, idealnie na tę okazję... :)

  OdpowiedzUsuń